Trajekt Folkestone

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Folkestone Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Folkestone s AFerry. Trajekty do Folkestone, v Anglie, jsou k dispozici od Francie. Můžete si vzít trajekt do Folkestone z Calais.

Folkestone Trajektové společnosti

Trajekty do / z Folkestone jsou provozovány společností EuroTunnel. Když hledáte trajekt do Folkestone, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Folkestone trajekty s EuroTunnel jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Folkestone bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Folkestone s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Folkestone, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Folkestone.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Calais - Folkestone
(EuroTunnel)
€263
  • Rezervováno: Thursday, October 1, 2020
  • Cesta: Saturday, November 14, 2020 - Sunday, November 22, 2020
  • Auto + 1
  • Přístav Folkestone
  • Přístav Folkestone
  • Přístav Folkestone

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Folkestone pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Folkestone si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Folkestoneon

Folkestone Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

EuroTunnel

Eurotunnel UK Terminal, Ashford Road, Folkestone, CT18 8XX, United Kingdom