Trajekt Formentera

Mapa

Obnovit nabídku

Rezervujte si trajekt do Formentera s AFerry. Pomocí služby Formentera můžete provozovat trajekty kolem Baleáry a také do Spanelsko. Domácí služby v oblasti Baleáry jsou k dispozici od Formentera do Ibiza zatímco trajekty pryč od Baleáry plachty Denia.

Formentera Trajektové společnosti

Trajekty do / z Formentera jsou provozovány společností 4 trajektové společnosti:

  • Aquabus Ferry Boats
  • Balearia
  • Mediterranea Pitiusas
  • Trasmapi

Vzhledem k tomu, že společnosti 4 trajekty provozují a provozují služby Formentera, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Formentera, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Trajekty s Aquabus Ferry Boats a dalšími společnostmi působícími do az Formentera jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Formentera bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Formentera s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Formentera, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Formentera.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Denia - Formentera
(Balearia)
€394.93
  • Rezervováno: Monday, September 16, 2019
  • Cesta: Monday, September 23, 2019 - Saturday, September 28, 2019
  • Auto + 2

Formentera Trasy

Akční nabídky

  • Přístav Formentera
  • Přístav Formentera
  • Přístav Formentera

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Formentera pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Formentera si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Formenteraon

Formentera Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Aquabus Ferry Boats

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Balearia

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmapi

Estación Marítima Puerto La Savina, 07870 Formentera, Spain, Balearics

Mediterranea Pitiusas

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmediterranea

La Savina, 07871, Formentera, Spain