Trajekt z Frederikshavn do Göteborg

Mapa
 • Trajekt z Frederikshavn do Göteborg
  Trajekt z Frederikshavn do Göteborg

 • Trajekt z Frederikshavn do Göteborg
  Trajekt z Frederikshavn do Göteborg

Obnovit nabídku

Trajektová trasa Frederikshavn Göteborg s Stena Line - Ceny od €131

 • 4ové přechody denně
  3 hod 15 min
  Získat cenu

Linka Frederikshavn Göteborg spojuje Dánsko s Svédsko, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Frederikshavn do Göteborg, ale ukážeme vám také ceny za Grenaa do Varberg a Kodaň do Malmö abychom vám pomohli dostat se z Dánsko do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Frederikshavn do Göteborg s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Frederikshavn do Göteborg, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Frederikshavn do Göteborg.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Frederikshavn do Göteborg pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Frederikshavn do Göteborg si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Frederikshavn do Göteborg.

Alternativní Trasy