FRS Caribbean

FRS Caribbean
Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti FRS Caribbean trajektem snadno a rychle on-line na AFerry. FRS Caribbean nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Bahamas,United States,. Na lodích FRS Caribbean jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. AFerry obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti FRS Caribbean trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti FRS Caribbean trajektem. Porovnejte a rezervujte si levné FRS Caribbean trajekty do Bimini.

Porovnejte ceny všech provozovatelů FRS Caribbean pomocí nástroje pro porovnání cen výše.

Přehled

Informace o odbavení

Check-in na terminálu začne 2:15 hodiny před časem odjezdu a končí 30 minut před odjezdem. Doporučujeme vám povolit nejméně 1 hodinu pro odbavení prostřednictvím vládních orgánů při příjezdu / návratu.

Trasy:
Nejkratší přechod:

Nejoblíbenější trasa:

Akční nabídky

FRS Caribbean Trasy

    • Porovnejte a rezervujte si levné FRS Caribbean trajekty do Bimini!
    • Porovnejte a rezervujte si levné FRS Caribbean trajekty do Bimini!