Fukuoka Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Fukuoka Trasy

Rezervujte si trajekt do Fukuoka s AFerry. Trajekty do Fukuoka, v Japonsko, jsou k dispozici od Jižní Korea. Můžete si vzít trajekt do Fukuoka z Busan.

Fukuoka Trajektové společnosti

Trajekty do / z Fukuoka jsou provozovány společností Camellia Line a JR Kyushu Beetle Ferry. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Fukuoka, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Fukuoka, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Fukuoka trajekty s Camellia Line a JR Kyushu Beetle Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Fukuoka bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Fukuoka s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Fukuoka, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Fukuoka.

Akční nabídky

  • Fukuoka Trajekty
  • Fukuoka Trajekty
  • Fukuoka Trajekty

Fukuoka Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

JR Kyushu Beetle Ferry

Hakata Port International Terminal 14-1, Okihamamachi, Hakata-Ku, Fukuoka, Japan

Camellia Line

Hakata port international terminal, 14-1 Okihama-machi, Hakata-ku, Fukuoka, Japan

Kobee

Hakata port international terminal, 812-0031 Fukuoka-ken, Fukuoka-shi, Hakata-ku, Okihama-machi 14-1, Japan