Gdansk Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Gdaňsk Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Gdaňsk s AFerry. Trajekty do Gdaňsk, v Polsko, jsou k dispozici od Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Gdaňsk z Nynashamn.

Gdaňsk Trajektové společnosti

Trajekty do / z Gdaňsk jsou provozovány společností Polferries. Když hledáte trajekt do Gdaňsk, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Gdaňsk trajekty s Polferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Gdaňsk bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Gdaňsk s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Gdaňsk, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Gdaňsk.

  • Gdansk Trajekty
  • Gdansk Trajekty
  • Gdansk Trajekty

Gdaňsk Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Polferries

Mjr. Sucharskiego 70 street (Westerplatte Ferry Terminal), 80-602 Gdansk, Poland