Trajekt Gedser

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Gedser Trasy

Rezervujte si trajekt do Gedser s AFerry. Trajekty do Gedser, v Dánsko, jsou k dispozici od Německo. Můžete si vzít trajekt do Gedser z Rostock.

Gedser Trajektové společnosti

Trajekty do / z Gedser jsou provozovány společností Scandlines. Když hledáte trajekt do Gedser, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Gedser trajekty s Scandlines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Gedser bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Gedser s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Gedser, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Gedser.

Akční nabídky

  • Přístav Gedser
  • Přístav Gedser
  • Přístav Gedser

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Gedser pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Gedser si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Gedseron

Gedser Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark