Trajekt z Göteborg do Frederikshavn

Mapa

Obnovit nabídku

  • 5ové přechody denně
    3 hod 15 min
    Získat cenu

Linka Göteborg Frederikshavn spojuje Svédsko s Dánsko, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Göteborg do Frederikshavn, ale ukážeme vám také ceny za Malmö do Kodaň a Varberg do Grenaa abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Dánsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Göteborg do Frederikshavn s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Göteborg do Frederikshavn, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Göteborg do Frederikshavn.

Levné ceny Göteborg do Frederikshavn

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Göteborg do Frederikshavn pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Göteborg do Frederikshavn si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Göteborg do Frederikshavn.

Alternativní Trasy