Trajekt z Göteborg do Kiel

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 6 přechodů týdně
    14 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Göteborg Kiel spojuje Svédsko s Německo, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Göteborg do Kiel, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Německo v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Malmö do Travemunde
  • Trelleborg do Rostock
  • Trelleborg do Sassnitz
  • Trelleborg do Travemunde

Rezervujte si trajekt z Göteborg do Kiel s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Göteborg do Kiel, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Göteborg do Kiel.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Göteborg do Kiel pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Göteborg do Kiel si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Göteborg do Kiel.