Trajekt Gothenburg

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Göteborg Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Göteborg s AFerry. Trajekty do Göteborg, v Svédsko, jsou k dispozici od Dánsko a Německo. Můžete si vzít trajekt do Göteborg z Frederikshavn a Kiel.

Göteborg Trajektové společnosti

Trajekty do / z Göteborg jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Göteborg, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Göteborg trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Göteborg bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Gothenburg s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Gothenburg, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Gothenburg.
  • Přístav Gothenburg
  • Přístav Gothenburg
  • Přístav Gothenburg

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Gothenburg pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Gothenburg si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Gothenburgon

Göteborg Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

For sailings to/from Frederikshavn: Danmarksterminalen, Masthuggskajen, S-40519 Göteborg, Sweden