Trajekt Gothenburg

Mapa

Obnovit nabídku

Göteborg Trasy

Rezervujte si trajekt do Göteborg s AFerry. Trajekty do Göteborg, v Svédsko, jsou k dispozici od Dánsko a Německo. Můžete si vzít trajekt do Göteborg z Frederikshavn a Kiel.

Göteborg Trajektové společnosti

Trajekty do / z Göteborg jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Göteborg, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Göteborg trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Göteborg bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Gothenburg s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Gothenburg, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Gothenburg.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Frederikshavn - Gothenburg
(Stena Line)
€290
  • Rezervováno: Tuesday, January 14, 2020
  • Cesta: Tuesday, July 14, 2020 - Sunday, July 19, 2020
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Gothenburg
  • Přístav Gothenburg
  • Přístav Gothenburg

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Gothenburg pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Gothenburg si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Gothenburgon

Göteborg Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

For sailings to/from Frederikshavn: Danmarksterminalen, Masthuggskajen, S-40519 Göteborg, Sweden