Hakodate Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Hakodate s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Hakodate do Aomori a Oma.

Hakodate Trajektové společnosti

Trajekty do / z Hakodate jsou provozovány společností Tsugaru Kaikyo Ferry. Když hledáte trajekt do Hakodate, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Hakodate trajekty s Tsugaru Kaikyo Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Hakodate bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Hakodate s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Hakodate, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Hakodate.

Akční nabídky

  • Hakodate Trajekty
  • Hakodate Trajekty
  • Hakodate Trajekty

Hakodate Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tsugaru Kaikyo Ferry

Hakodate ferry terminal, 041-0821 Hokkaido, Hakodateshi, Minatocho 3-19-2, Japan