Trajekt z Helsinki do Mariehamn

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 6 přechodů týdně
    10 hod 25 min
    Získat cenu
  • 6 přechodů týdně
    11 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Helsinki Mariehamn spojuje Finsko s Aland, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Helsinki do Mariehamn, ale ukážeme vám také ceny za Turku do Mariehamn abychom vám pomohli dostat se z Finsko do Aland v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Helsinki do Mariehamn s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Helsinki do Mariehamn, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Helsinki do Mariehamn.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Helsinki do Mariehamn pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Helsinki do Mariehamn si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Helsinki do Mariehamn.