Trajekt z Helsinki do Stockholm

Mapa
 • Trajekt z Helsinki do Stockholm
  Trajekt z Helsinki do Stockholm

 • Trajekt z Helsinki do Stockholm
  Trajekt z Helsinki do Stockholm

Obnovit nabídku

Trajekt z Helsinki do Stockholm s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  16 hod 30 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  16 hod 50 min
  Získat cenu

Linka Helsinki Stockholm spojuje Finsko s Svédsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Helsinki do Stockholm, ale ukážeme vám také ceny za Naantali do Kapellskar a Turku do Stockholm abychom vám pomohli dostat se z Finsko do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Helsinki do Stockholm s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Helsinki do Stockholm, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Helsinki do Stockholm.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Helsinki do Stockholm pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Helsinki do Stockholm si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Helsinki do Stockholm.

Alternativní Trasy