Trajekt z Hirtshals do Bergen

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 6 přechodů týdně
    16 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Hirtshals Bergen spojuje Dánsko s Norsko, provozovány společností Fjord Line. Porovnáváme ceny a časy pro Hirtshals do Bergen, ale ukážeme vám také ceny za 5 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Dánsko do Norsko v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Frederikshavn do Oslo
  • Hirtshals do Kristiansand
  • Hirtshals do Langesund
  • Hirtshals do Larvik
  • Hirtshals do Stavanger

Rezervujte si trajekt z Hirtshals do Bergen s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Hirtshals do Bergen, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Hirtshals do Bergen.

Levné ceny Hirtshals do Bergen

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Hirtshals do Bergen pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Hirtshals do Bergen si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Hirtshals do Bergen.