Trajekt z Hirtshals do Kristiansand

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 1ové přechody denně
  3 hod 14 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  2 hod 15 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Hirtshals Kristiansand spojuje Dánsko s Norsko, provozovány společností Color Line a Fjord Line. Porovnáváme ceny a časy pro Hirtshals do Kristiansand, ale ukážeme vám také ceny za 5 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Dánsko do Norsko v nejlepším čase za nejlepší cenu:

 • Frederikshavn do Oslo
 • Hirtshals do Bergen
 • Hirtshals do Langesund
 • Hirtshals do Larvik
 • Hirtshals do Stavanger

Rezervujte si trajekt z Hirtshals do Kristiansand s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Hirtshals do Kristiansand, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Hirtshals do Kristiansand.

Levné ceny Hirtshals do Kristiansand

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Hirtshals do Kristiansand pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Hirtshals do Kristiansand si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Hirtshals do Kristiansand.