Trajekt Holyhead

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Holyhead Trasy

Rezervujte si trajekt do Holyhead s AFerry. Trajekty do Holyhead, v Wales, jsou k dispozici od Irsko. Můžete si vzít trajekt do Holyhead z Dublin.

Holyhead Trajektové společnosti

Trajekty do / z Holyhead jsou provozovány společností Irish Ferries a Stena Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Holyhead, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Holyhead, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Holyhead trajekty s Irish Ferries a Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Holyhead bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Holyhead s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Holyhead, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Holyhead.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Dublin - Holyhead
(Irish Ferries)
€171
  • Rezervováno: Wednesday, September 9, 2020
  • Cesta: Thursday, September 17, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 1
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
€196
  • Rezervováno: Monday, August 31, 2020
  • Cesta: Wednesday, October 28, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 3

Akční nabídky

  • Přístav Holyhead
  • Přístav Holyhead
  • Přístav Holyhead

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Holyhead pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Holyhead si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Holyheadon

Holyhead Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Irish Ferries

Salt Island, Gwynedd, North Wales, LL65 1DR, United Kingdom

Stena Line

Terminal One, Holyhead, Anglesey, Gwynedd, Wales, LL65 1DQ, United Kingdom