Trajekt Hook van Holland

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Hook van Holland Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Hook van Holland s AFerry. Trajekty do Hook van Holland, v Holland, jsou k dispozici od Anglie. Můžete si vzít trajekt do Hook van Holland z Harwich.

Hook van Holland Trajektové společnosti

Trajekty do / z Hook van Holland jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Hook van Holland, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Hook van Holland trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Hook van Holland bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Hook van Holland s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Hook van Holland, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Hook van Holland.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
€194
  • Rezervováno: Sunday, September 20, 2020
  • Cesta: Saturday, October 3, 2020 - Thursday, October 15, 2020
  • Auto + 1
  • Přístav Hook van Holland
  • Přístav Hook van Holland
  • Přístav Hook van Holland

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Hook van Holland pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Hook van Holland si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Hook van Hollandon

Hook van Holland Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

Stationsweg 10, 3151 HS, The Netherlands