Trajekt z Ibiza do Palma

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1 přechodů týdně
    4 hod
    Získat cenu
  • 2ové přechody denně
    2 hod
    Získat cenu

Ibiza do Palma je vnitřní cestou v Baleáry, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Ibiza do Palma, ale ukážeme vám také ceny za San Antonio do Palma abychom vám pomohli dostat se v nejlepším čase Baleáry za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Ibiza do Palma s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Ibiza do Palma, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Ibiza do Palma.

Levné ceny Ibiza do Palma

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Ibiza do Palma pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Ibiza do Palma si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Ibiza do Palma.