Trajekt z Igoumenitsa do Ancona

Mapa
 • Trajekt z Igoumenitsa do Ancona
  Trajekt z Igoumenitsa do Ancona

Obnovit nabídku

Trajekt z Igoumenitsa do Ancona s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  15 hod 45 min
  Získat cenu
 • 6 přechodů týdně
  16 hod
  Získat cenu

Linka Igoumenitsa Ancona spojuje Recko s Itálie, provozovány společností ANEK Superfast a Minoan Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Igoumenitsa do Ancona, ale ukážeme vám také ceny za Patras do Ancona abychom vám pomohli dostat se z Recko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Igoumenitsa do Ancona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Igoumenitsa do Ancona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Igoumenitsa do Ancona.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Igoumenitsa do Ancona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Igoumenitsa do Ancona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Igoumenitsa do Ancona.

Alternativní Trasy