Trajekt z Igoumenitsa do Bari

Mapa
 • Trajekt z Igoumenitsa do Bari
  Trajekt z Igoumenitsa do Bari

Obnovit nabídku

Trajekt z Igoumenitsa do Bari s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Získat cenu
 • 6 přechodů týdně
  11 hod 30 min
  Získat cenu

Linka Igoumenitsa Bari spojuje Recko s Itálie, provozovány společností ANEK Superfast a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Igoumenitsa do Bari, ale ukážeme vám také ceny za Igoumenitsa do Brindisi, Patras do Bari a Patras do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Recko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Igoumenitsa do Bari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Igoumenitsa do Bari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Igoumenitsa do Bari.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Igoumenitsa do Bari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Igoumenitsa do Bari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Igoumenitsa do Bari.

Alternativní Trasy