Trajekt z Igoumenitsa do Bari

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    11 hod 30 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    9 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Igoumenitsa Bari spojuje Recko s Itálie, provozovány společností ANEK Superfast a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Igoumenitsa do Bari, ale ukážeme vám také ceny za Igoumenitsa do Brindisi, Patras do Bari a Patras do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Recko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Igoumenitsa do Bari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Igoumenitsa do Bari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Igoumenitsa do Bari.

Levné ceny Igoumenitsa do Bari

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Igoumenitsa do Bari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Igoumenitsa do Bari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Igoumenitsa do Bari.