Trajekt z Igoumenitsa do Brindisi

Mapa
 • Trajekt z Igoumenitsa do Brindisi
  Trajekt z Igoumenitsa do Brindisi

Obnovit nabídku

Trajektová trasa Igoumenitsa Brindisi - - €417

 • 1ové přechody denně
  7 hod
  Získat cenu
 • 6 přechodů týdně
  10 hod
  Získat cenu

Linka Igoumenitsa Brindisi spojuje Recko s Itálie, provozovány společností European Seaways a Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Igoumenitsa do Brindisi, ale ukážeme vám také ceny za Igoumenitsa do Bari, Patras do Bari a Patras do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Recko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Igoumenitsa do Brindisi s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Igoumenitsa do Brindisi, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Igoumenitsa do Brindisi.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Igoumenitsa do Brindisi pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Igoumenitsa do Brindisi si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Igoumenitsa do Brindisi.

Alternativní Trasy