Trajekt Ijmuiden

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Ijmuiden Trasy

Rezervujte si trajekt do Ijmuiden s AFerry. Trajekty do Ijmuiden, v Holland, jsou k dispozici od Anglie. Můžete si vzít trajekt do Ijmuiden z Newcastle.

Ijmuiden Trajektové společnosti

Trajekty do / z Ijmuiden jsou provozovány společností DFDS. Když hledáte trajekt do Ijmuiden, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Ijmuiden trajekty s DFDS jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Ijmuiden bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Ijmuiden s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Ijmuiden, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Ijmuiden.

Akční nabídky

  • Přístav Ijmuiden
  • Přístav Ijmuiden
  • Přístav Ijmuiden

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Ijmuiden pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Ijmuiden si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Ijmuidenon

Ijmuiden Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

DFDS

Felison terminal, Sluisplein 33, 1975 AG, The Netherlands