Trajekt Iraklia

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Iraklia Trasy

 • Katapola až Iraklia / Iraklia až Katapola
  3 přechodů týdně
  1 hod 45 min
 • Koufonisia až Iraklia / Iraklia až Koufonisia
  3 přechodů týdně
  50 min
 • Naxos až Iraklia / Iraklia až Naxos
  3 přechodů týdně
  55 min
 • Paros až Iraklia / Iraklia až Paros
  3 přechodů týdně
  2 hod
 • Piraeus až Iraklia / Iraklia až Piraeus
  3 přechodů týdně
  6 hod 25 min
 • Schinoussa až Iraklia / Iraklia až Schinoussa
  3 přechodů týdně
  5 min

Rezervujte si trajekt do Iraklia s AFerry. Trajekty do Iraklia, v Kyklady ostrovy, jsou k dispozici od Recko a Sporady ostrovy . Můžete si vzít trajekt do Iraklia z Pireus.

Iraklia Trajektové společnosti

Trajekty do / z Iraklia jsou provozovány společností Blue Star Ferries. Když hledáte trajekt do Iraklia, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Iraklia trajekty s Blue Star Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Iraklia bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Iraklia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Iraklia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Iraklia.

Akční nabídky

 • Přístav Iraklia
 • Přístav Iraklia
 • Přístav Iraklia

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Iraklia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Iraklia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Irakliaon

Iraklia Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece

Blue Star Ferries

Agios Georgios, Iraklio, Aktoploiki Grammi 71306 Iraklio, Greece