Ischia Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Ischia s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Ischia do Neapol a Pozzuoli.

Ischia Trajektové společnosti

Trajekty do / z Ischia jsou provozovány společností Alilauro a Medmar. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Ischia, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Ischia, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Ischia trajekty s Alilauro a Medmar jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Ischia bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Ischia s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Ischia, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Ischia.

Akční nabídky

  • Ischia Trajekty
  • Ischia Trajekty
  • Ischia Trajekty

Ischia Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Alilauro

Via Iasolino, Ischia, 80077, Italy

Medmar

Ischia Porto, Via Iasolino, Ischia, Italy