Isle of Sark Shipping

Isle of Sark Shipping
Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti Isle of Sark Shipping trajektem snadno a rychle on-line na AFerry. Isle of Sark Shipping nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Normanských ostrovech. Na lodích Isle of Sark Shipping jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. AFerry obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Isle of Sark Shipping trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Isle of Sark Shipping trajektem. Porovnejte a rezervujte si levné Isle of Sark Shipping trajekty do Guernsey a Sark.

Porovnejte ceny všech provozovatelů Isle of Sark Shipping pomocí nástroje pro porovnání cen výše.

Přehled

Informace o odbavení

Veškerá potvrzení rezervace je nutné vyměnit za platné lístky zavoláním do kanceláře v Guernsey nebo Sark nejméně 25 minut před časem odjezdu. Cestující se dostaví na místo vyplutí nejméně 15 minut před pravidelným časem odjezdu; nalodění cestujícího bez platného lístku vydaného Společností není možné.

Trasy:
Nejkratší přechod:

Nejoblíbenější trasa:

Isle of Sark Shipping Trasy

    Akční nabídky

    • Porovnejte a rezervujte si levné Isle of Sark Shipping trajekty do Sark a Guernsey!
    • Porovnejte a rezervujte si levné Isle of Sark Shipping trajekty do Sark a Guernsey!

    Video

    Isle of Sark Shipping YouTube Video