Trajekt z Janov do Bastia

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    5 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Janov Bastia spojuje Itálie s Korsika, provozovány společností Moby Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Janov do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Livorno do Bastia, Piombino do Porto Vecchio a Savona do Bastia abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Janov do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Janov do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Janov do Bastia.

Levné ceny Janov do Bastia

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Janov do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Janov do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Janov do Bastia.