Jeju Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Jeju s AFerry. Domácí služby v oblasti Jižní Korea jsou k dispozici od Jeju do Yeosu.

Jeju Trajektové společnosti

Trajekty do / z Jeju jsou provozovány společností Hanil Express. Když hledáte trajekt do Jeju, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Jeju trajekty s Hanil Express jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Jeju bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Jeju s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Jeju, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Jeju.

Akční nabídky

  • Jeju Trajekty
  • Jeju Trajekty
  • Jeju Trajekty

Jeju Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Hanil Express

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea

SeaWorld Express Ferries

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea