Kagoshima Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Kagoshima Trasy

Rezervujte si trajekt do Kagoshima s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Kagoshima do Motobu, Naha a Yakushima.

Kagoshima Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kagoshima jsou provozovány společností Marix Line a Tane Yaku Jetfoil. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Kagoshima, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kagoshima, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kagoshima trajekty s Marix Line a Tane Yaku Jetfoil jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kagoshima bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Kagoshima s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Kagoshima, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Kagoshima.

Akční nabídky

  • Kagoshima Trajekty
  • Kagoshima Trajekty
  • Kagoshima Trajekty

Kagoshima Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

A Line Ferry

Jonancho 45-1, Kagoshimashi, Kagoshima, 892-0835, Japan

Marix Line

892-0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima shi, Kagoshima ken, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan