Trajekt z Kapellskar do Naantali

 • Trajekt z Kapellskar do Naantali
  Trajekt z Kapellskar do Naantali

Kapellskar do Naantali společnosti

  • Finnlines
  • 1ové přechody denně
  • 8 hod 45 min
  • Hledat

Linka Kapellskar Naantali spojuje Svédsko s Finsko, provozovány společností Finnlines. Porovnáváme ceny a časy pro Kapellskar do Naantali, ale ukážeme vám také ceny za Stockholm do Helsinki a Stockholm do Turku abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Kapellskar do Naantali, je 251 .

Rezervujte si trajekt z Kapellskar do Naantali s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Kapellskar do Naantali, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Kapellskar do Naantali.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Kapellskar do Naantali pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Kapellskar do Naantali si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Kapellskar do Naantali.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy