Trajekt z Kapellskar do Naantali

Mapa
 • Trajekt z Kapellskar do Naantali
  Trajekt z Kapellskar do Naantali

 • Trajekt z Kapellskar do Naantali
  Trajekt z Kapellskar do Naantali

Obnovit nabídku

Trajekt z Kapellskar do Naantali s AFerry.

 • 1ové přechody denně
  8 hod 45 min
  Získat cenu

Linka Kapellskar Naantali spojuje Svédsko s Finsko, provozovány společností Finnlines. Porovnáváme ceny a časy pro Kapellskar do Naantali, ale ukážeme vám také ceny za Stockholm do Helsinki a Stockholm do Turku abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Kapellskar do Naantali s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Kapellskar do Naantali, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Kapellskar do Naantali.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Kapellskar do Naantali pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Kapellskar do Naantali si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Kapellskar do Naantali.

Alternativní Trasy