Trajekt Kapellskar

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Kapellskar Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Kapellskar s AFerry. Trajekty do Kapellskar, v Svédsko, jsou k dispozici od Aland, Estonsko a Finsko. Můžete si vzít trajekt do Kapellskar z Mariehamn, Naantali a Paldiski.

Kapellskar Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kapellskar jsou provozovány společností DFDS, Finnlines a Viking Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Kapellskar, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kapellskar, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kapellskar trajekty s DFDS, Finnlines a Viking Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kapellskar bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Kapellskar s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Kapellskar, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Kapellskar.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Naantali - Kapellskar
(Finnlines)
€293
  • Rezervováno: Sunday, October 18, 2020
  • Cesta: Saturday, October 24, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
  • Přístav Kapellskar
  • Přístav Kapellskar
  • Přístav Kapellskar

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Kapellskar pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Kapellskar si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Kapellskaron

Kapellskar Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

DFDS LISCO

Kapellskärs hamn, SE- 76 015 Gräddö, Sweden

Viking Line

Kapellskär E18, Norrtälje, 760 15 GRÄDDÖ, Sweden