Trajekt Karlskrona

Mapa

Obnovit nabídku

Karlskrona Trasy

Rezervujte si trajekt do Karlskrona s AFerry. Trajekty do Karlskrona, v Svédsko, jsou k dispozici od Polsko. Můžete si vzít trajekt do Karlskrona z Gdyně.

Karlskrona Trajektové společnosti

Trajekty do / z Karlskrona jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Karlskrona, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Karlskrona trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Karlskrona bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Karlskrona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Karlskrona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Karlskrona.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Gdynia - Karlskrona
(Stena Line)
€393
  • Rezervováno: Monday, January 20, 2020
  • Cesta: Thursday, April 30, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Karlskrona
  • Přístav Karlskrona
  • Přístav Karlskrona

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Karlskrona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Karlskrona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Karlskronaon

Karlskrona Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

Verkövägen 101, 371 65 Lyckeby, Sweden