Trajekt z Katapola do Paros

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 7 přechodů týdně
    3 hod
    Získat cenu
  • 2 přechodů týdně
    4 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Katapola Paros spojuje Recko s Kyklady ostrovy, provozovány společností Blue Star Ferries a Hellenic Seaways. Porovnáváme ceny a časy pro Katapola do Paros, ale ukážeme vám také ceny za Aegiali do Paros abychom vám pomohli dostat se z Recko do Kyklady ostrovy v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Katapola do Paros s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Katapola do Paros, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Katapola do Paros.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Katapola do Paros pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Katapola do Paros si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Katapola do Paros.