Trajekt z Katapola do Pireus

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2 přechodů týdně
    5 hod 25 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    7 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Katapola do Pireus je vnitřní cestou v Recko, provozovány společností Blue Star Ferries, Hellenic Seaways a Sea Jets. Porovnáváme ceny a časy pro Katapola do Pireus, ale ukážeme vám také ceny za Aegiali do Pireus abychom vám pomohli dostat se v nejlepším čase Recko za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Katapola do Pireus s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Katapola do Pireus, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Katapola do Pireus.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Katapola do Pireus pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Katapola do Pireus si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Katapola do Pireus.