Kea Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Kea Trasy

 • Kythnos až Kea / Kea až Kythnos
  2 přechodů týdně
  1 hod 20 min
 • Lavrio až Kea / Kea až Lavrio
  2 přechodů týdně
  1 hod
 • Syros až Kea / Kea až Syros
  2 přechodů týdně
  3 hod 55 min

Rezervujte si trajekt do Kea s AFerry. AFerry vždy nabízí levné ceny pro firmu Kea, což vám umožní dosáhnout Kyklady ostrovy, protože jste věděli, že máte mnoho výhod. Trajekty do / z Kea jsou provozovány společností Hellenic Seaways. Když hledáte trajekt do Kea, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kea trajekty s Hellenic Seaways jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kea bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Kea s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Kea, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Kea.

Akční nabídky

 • Kea Trajekty
 • Kea Trajekty
 • Kea Trajekty

Kea Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu