Trajekt do Kefalonia/Poros

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Kefalonia/Poros Trasy

  • Killini až Poros / Poros až Killini
    4ové přechody denně
    1 hod 30 min

Rezervujte si trajekt do Kefalonia/Poros s AFerry. Trajekty do Kefalonia/Poros, v Iónske ostrovy, jsou k dispozici od Recko a Sporady ostrovy . Můžete si vzít trajekt do Kefalonia/Poros z Killini.

Kefalonia/Poros Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kefalonia/Poros jsou provozovány společností Kefalonian Lines a Levante Ferries. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Kefalonia/Poros, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kefalonia/Poros, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kefalonia/Poros trajekty s Kefalonian Lines a Levante Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kefalonia/Poros bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Kefalonia/Poros s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt do Kefalonia/Poros, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt do Kefalonia/Poros.

Akční nabídky

  • Trajektová trasa Kefalonia/Poros
  • Trajektová trasa Kefalonia/Poros
  • Trajektová trasa Kefalonia/Poros

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt do Kefalonia/Poros pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt do Kefalonia/Poros si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt do Kefalonia/Poros.

Kefalonia/Poros Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Kefalonian Lines

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece

Levante Ferries

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece