Trajekt Kiel

Mapa

Obnovit nabídku

Kiel Trasy

Rezervujte si trajekt do Kiel s AFerry. Trajekty do Kiel, v Německo, jsou k dispozici od Litva, Norsko a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Kiel z Göteborg, Klaipeda a Oslo.

Kiel Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kiel jsou provozovány společností Color Line, DFDS a Stena Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Kiel, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kiel, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kiel trajekty s Color Line, DFDS a Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kiel bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Kiel s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Kiel, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Kiel.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Gothenburg - Kiel
(Stena Line)
€101
  • Rezervováno: Friday, December 6, 2019
  • Cesta: Saturday, April 18, 2020 (Jeden směr)
  • 1 Dospělí (Pěší cestující)

Akční nabídky

  • Přístav Kiel
  • Přístav Kiel
  • Přístav Kiel

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Kiel pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Kiel si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Kielon

Kiel Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Color Line

Norwegenkai, Kiel-Gaarden, 24143, Germany

DFDS LISCO

Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

Stena Line

Stena Line Scandinavia AB, Schwedenkai 1, D-24103, Germany