Trajekt Kiel

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Kiel Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Kiel s AFerry. Trajekty do Kiel, v Německo, jsou k dispozici od Litva, Norsko a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Kiel z Göteborg, Klaipeda a Oslo.

Kiel Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kiel jsou provozovány společností Color Line, DFDS a Stena Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Kiel, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kiel, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kiel trajekty s Color Line, DFDS a Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kiel bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Kiel s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Kiel, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Kiel.
  • Přístav Kiel
  • Přístav Kiel
  • Přístav Kiel

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Kiel pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Kiel si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Kielon

Kiel Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Color Line

Norwegenkai, Kiel-Gaarden, 24143, Germany

DFDS LISCO

Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

Stena Line

Stena Line Scandinavia AB, Schwedenkai 1, D-24103, Germany