Trajekt Klaipeda

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Klaipeda Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Klaipeda s AFerry. Trajekty do Klaipeda, v Litva, jsou k dispozici od Německo a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Klaipeda z Karlshamn, Kiel a Trelleborg.

Klaipeda Trajektové společnosti

Trajekty do / z Klaipeda jsou provozovány společností DFDS a TT-Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Klaipeda, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Klaipeda, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Klaipeda trajekty s DFDS a TT-Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Klaipeda bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Klaipeda s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Klaipeda, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Klaipeda.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Karlshamn - Klaipeda
(DFDS LISCO)
€237
  • Rezervováno: Tuesday, September 1, 2020
  • Cesta: Monday, December 7, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
  • Přístav Klaipeda
  • Přístav Klaipeda
  • Přístav Klaipeda

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Klaipeda pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Klaipeda si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Klaipedaon

Klaipeda Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

DFDS LISCO

Central Klaipeda Terminal (CKT), Baltijos ave.40, LT-93239 Klaipeda, Lithuania