Trajekt z Koufonisia do Katapola

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 3 přechodů týdně
  40 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  30 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

 • Koufonisia - Aegiali
  občasné přejezdy
  1 hod 5 min
  Získat cenu

Linka Koufonisia Katapola spojuje Kyklady ostrovy s Recko, provozovány společností Blue Star Ferries, Hellenic Seaways a Sea Jets.

Rezervujte si trajekt z Koufonisia do Katapola s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Koufonisia do Katapola, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Koufonisia do Katapola.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Koufonisia do Katapola pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Koufonisia do Katapola si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Koufonisia do Katapola.