Trajekt z Kristiansand do Hirtshals

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 1ové přechody denně
  3 hod 15 min
  Získat cenu
 • 1ové přechody denně
  2 hod 15 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Kristiansand Hirtshals spojuje Norsko s Dánsko, provozovány společností Color Line a Fjord Line. Porovnáváme ceny a časy pro Kristiansand do Hirtshals, ale ukážeme vám také ceny za 5 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Norsko do Dánsko v nejlepším čase za nejlepší cenu:

 • Bergen do Hirtshals
 • Langesund do Hirtshals
 • Larvik do Hirtshals
 • Oslo do Frederikshavn
 • Stavanger do Hirtshals

Rezervujte si trajekt z Kristiansand do Hirtshals s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Kristiansand do Hirtshals, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Kristiansand do Hirtshals.

Levné ceny Kristiansand do Hirtshals

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Kristiansand do Hirtshals pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Kristiansand do Hirtshals si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Kristiansand do Hirtshals.