Trajekt Kristiansand

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Kristiansand Trasy

Rezervujte si trajekt do Kristiansand s AFerry. Trajekty do Kristiansand, v Norsko, jsou k dispozici od Dánsko. Můžete si vzít trajekt do Kristiansand z Hirtshals.

Kristiansand Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kristiansand jsou provozovány společností Color Line a Fjord Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Kristiansand, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kristiansand, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kristiansand trajekty s Color Line a Fjord Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kristiansand bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Kristiansand s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Kristiansand, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Kristiansand.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Hirtshals - Kristiansand
(Color Line)
€145
  • Rezervováno: Saturday, July 18, 2020
  • Cesta: Friday, August 7, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
Hirtshals - Kristiansand
(Fjord Line)
€149
  • Rezervováno: Monday, July 27, 2020
  • Cesta: Tuesday, August 4, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Kristiansand
  • Přístav Kristiansand
  • Přístav Kristiansand

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Kristiansand pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Kristiansand si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Kristiansandon

Kristiansand Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Color Line

Fergeterminalen, 4600, Norway

Fjord Line

Vestre Strandgate 31, 4611 Kristiansand S, Norway