Trajekt z La Palma do Los Cristianos

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    2 hod 30 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    3 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka La Palma Los Cristianos spojuje Kanárské ostrovy s Tenerife, provozovány společností Fred Olsen a Naviera Armas. Porovnáváme ceny a časy pro La Palma do Los Cristianos, ale ukážeme vám také ceny za La Palma do Santa Cruz de Tenerife abychom vám pomohli dostat se z Kanárské ostrovy do Tenerife v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z La Palma do Los Cristianos s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z La Palma do Los Cristianos, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z La Palma do Los Cristianos.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z La Palma do Los Cristianos pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z La Palma do Los Cristianos si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z La Palma do Los Cristianos.