Trajekt z Langesund do Hirtshals

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 6 přechodů týdně
    4 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Langesund Hirtshals spojuje Norsko s Dánsko, provozovány společností Fjord Line. Porovnáváme ceny a časy pro Langesund do Hirtshals, ale ukážeme vám také ceny za 5 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Norsko do Dánsko v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Bergen do Hirtshals
  • Kristiansand do Hirtshals
  • Larvik do Hirtshals
  • Oslo do Frederikshavn
  • Stavanger do Hirtshals

Rezervujte si trajekt z Langesund do Hirtshals s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Langesund do Hirtshals, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Langesund do Hirtshals.

Levné ceny Langesund do Hirtshals

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Langesund do Hirtshals pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Langesund do Hirtshals si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Langesund do Hirtshals.