Trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1 přechodů týdně
    6 hod 30 min
    Získat cenu
  • 5 přechodů týdně
    6 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario je vnitřní cestou v Kanárské ostrovy, provozovány společností Naviera Armas a Trasmediterranea.

Rezervujte si trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Las Palmas de G.C. do Puerto del Rosario.