Trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 1 přechodů týdně
  10 hod 30 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  5 hod
  Získat cenu
 • 1ové přechody denně
  3 hod 45 min
  Získat cenu

Linka Las Palmas de Gran Canaria Arrecife spojuje Kanárské ostrovy s Lanzarote, provozovány společností 2 společnosti - Naviera Armas a Trasmediterranea.

Rezervujte si trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Arrecife.