Trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife

Mapa

Obnovit nabídku

  • 7ové přechody denně
    1 hod 40 min
    Získat cenu
  • 1 přechodů týdně
    4 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Las Palmas de Gran Canaria Santa Cruz de Tenerife spojuje Kanárské ostrovy s Tenerife, provozovány společností 2 společnosti - Naviera Armas a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife, ale ukážeme vám také ceny za Agaete do Santa Cruz de Tenerife abychom vám pomohli dostat se z Kanárské ostrovy do Tenerife v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Las Palmas de Gran Canaria do Santa Cruz de Tenerife.