Trajekt Leros

Mapa

Obnovit nabídku

Leros Trasy

Rezervujte si trajekt do Leros s AFerry. Pomocí služby Leros můžete provozovat trajekty kolem Dodekany a také do Recko a Sporady ostrovy . Domácí služby v oblasti Dodekany jsou k dispozici od Leros do 5 trajektové porty:

  • Kos
  • Lipsi
  • Patmos
  • Rhodos
  • Symi

Trajekty z místa Dodekany plachtí z Leros do Pireus.

Leros Trajektové společnosti

Trajekty do / z Leros jsou provozovány společností Blue Star Ferries a Dodekanisos Seaways. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Leros, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Leros, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Leros trajekty s Blue Star Ferries a Dodekanisos Seaways jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Leros bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Leros s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Leros, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Leros.

Akční nabídky

  • Přístav Leros
  • Přístav Leros
  • Přístav Leros

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Leros pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Leros si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Leroson

Leros Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Dodekanisos Seaways

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece