Liepaja Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Liepaja Trasy

Rezervujte si trajekt do Liepaja s AFerry. Trajekty do Liepaja, v Lotyšsko, jsou k dispozici od Německo. Můžete si vzít trajekt do Liepaja z Travemunde.

Liepaja Trajektové společnosti

Trajekty do / z Liepaja jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Liepaja, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Liepaja trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Liepaja bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Liepaja s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Liepaja, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Liepaja.

Akční nabídky

  • Liepaja Trajekty
  • Liepaja Trajekty
  • Liepaja Trajekty

Liepaja Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

Brivosta 46 piers, Liepaja, LV-3405, Latvia