Trajekt Lipari

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Lipari Trasy

Rezervujte si trajekt do Lipari s AFerry. Pomocí služby Lipari můžete provozovat trajekty kolem Eolské ostrovy a také do Itálie a Sicílie. Domácí služby v oblasti Eolské ostrovy jsou k dispozici od Lipari do 4 trajektové porty:

  • Ginostra
  • Panarea
  • Stromboli
  • Vulcano

Trajekty z místa Eolské ostrovy plachtí z Lipari do Milazzo a Neapol.

Lipari Trajektové společnosti

Trajekty do / z Lipari jsou provozovány společností Liberty Lines a SNAV. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Lipari, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Lipari, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Lipari trajekty s Liberty Lines a SNAV jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Lipari bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Lipari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Lipari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Lipari.

Akční nabídky

  • Přístav Lipari
  • Přístav Lipari
  • Přístav Lipari

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Lipari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Lipari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Liparion

Lipari Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Siremar

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy

SNAV

Via Francesco Crispi, I-98055 Lipari, Italy

Liberty Lines

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy