Trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    7 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Liverpool Birkenhead Belfast spojuje Anglie s Severní Irsko, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Liverpool Birkenhead do Belfast, ale ukážeme vám také ceny za Cairnryan do Belfast a Cairnryan do Larne abychom vám pomohli dostat se z Anglie do Severní Irsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast.

Levné ceny Liverpool Birkenhead do Belfast

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Liverpool Birkenhead do Belfast.