Trajekt z Livorno do Bastia

Mapa

Obnovit nabídku

  • 5 přechodů týdně
    3 hod
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    4 hod 5 min
    Získat cenu

Linka Livorno Bastia spojuje Itálie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries a Moby Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Livorno do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Janov do Bastia, Piombino do Porto Vecchio a Savona do Bastia abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Livorno do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Livorno do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Livorno do Bastia.

Levné ceny Livorno do Bastia

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Livorno do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Livorno do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Livorno do Bastia.

Alternativní Trasy